top of page

Порядок подачi на permesso protezione temporanea (дозвіл на тимчасовий захист)

Aggiornamento: 7 apr 2022

1) Реєстрація вашого місця знаходження. Оформлення "гостьової" Dichiarazione di ospitalità o Cessione di fabbricato (https://www.poliziadistato.it/statics/25/modulo_cessione_di_fabbricato.pdf)

Цей документ реєструється в Комісаріаті, поліцейській дільниці або у карабінієрі протягом 48 годин . Оформити його може будь-яка людина, яка має у власності квартиру або є офіційний контракт на оренду цього житла, який зареєстрований Agenzia delle Entrate. На кожного біженця має бути оформлений свій документ про тимчасову реєстрацію.


2) Реєстрація в українському консульстві на сайті (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBZ2BA5TeK2XVqNeT4XJW72ZGdHcokPE65fzEiOi2uozyG3w/viewform?pli=1)


3) Реєстрація в ASL та оформлення тесери SТР для отримання надалі медичного обслуговування для вас та членів вашої родини (STP - Stranieri Temporaneamente Presenti sul territorio). У Римі таку тесерy можна оформити на Termini i Ostiense Numero Verde 800.118.800


4) Реєстрація в Квестурі та оформлення Permesso Protezione Temporanea (Questura Ufficio Immigrazione). Тимчасовий пластиковий дозвіл на проживання в Італії видаватиметься всім українцям на 1 рік і може бути продовжено ще на 2 роки. Після закінчення дії якого або раніше ви можете без наслідків виїхати з Італії.


Необхідні документи:

* документ, що засвідчує особу: закордонний паспорт, внутрішній український паспорт, права водія... (якщо є). Паспорт не забирають.


* Дітям свідоцтво про народження (якщо є) або заяву від родичів про посвідчення особи


* Dichiarazione di ospitalità


*марка 16 євро (купується у будь-який Tabaccheria)


* оплата пермессо 70,46 євро (bolletta PSE)


*4 foto-tessera


Вас надішлють на відбитки пальців і за місяць ви отримаєте пластикове пермессо з правом роботи.


Взято з сайту https://www.interno.gov.it

124 visualizzazioni0 commenti
bottom of page